خرید ردیاب موتور سیکلت

ردیاب موتور سیکلت نوعی از ردیاب های خودرویی می باشند که اندازه کوچکتری داشته به راحتی در موتور سیکلت قابل نصب است. از آنجایی که محیط خارجی موتور سیکلت معمولا در دسترس است لازم است تا ردیاب را در جای مخفی و با دقت کافی نصب شود. برای نصب جی پی اس موتور سیکلت لازم است تا ردیاب را به سیم کشی موتور سیکلت وصل نمود. شما می توانید در صورت نیاز از شرکت فروشنده بخواهید تا رله قطع کن ردیاب رانیز نصب نمایند. رله قطع کن شما را قادر می سازد تا بتوانید وسیله خود را از راه دور خاموش نمایید.

برای موتورهای گران قیمت و سنگین معمولا از ردیاب های آهنربایی استفاده می شود. مزیت ردیاب آهنربایی این است که این ردیاب دارای باطری داخلی بوده نیاز به سیم کشی ندارد. به همین جهت سارقان درصورت دیاگ کردن موتور نمی توانند وجود ردیاب را تشخصی دهند.

قیمت ردیاب موتور سیکلت

شرکت فنی مهندسی جیپیران، ارائه دهنده خدمات ردیابی از شرکت های پیشرو در زمینه ردیاب خودرو کشور می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان این شرکت اطلاعات مفیدی در زمینه انواع ردیاب ها و قیمت های آن بدست آورید. قیمت انواع ردیاب و قیمت خرید ردیاب موتور سیکلت را می توانید در اینجا ببینید:

https://www.gpran.com/gheymat-radyab


/ 0 نظر / 13 بازدید