ردیاب ماهواره ای جیپیران

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو جیپیران جزو با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار جهانی است. که دارای پشتیبانی دائمی و گارانتی 18 ماهه می باشد. ردیاب خودرو دستگاهی است که به صورت مخفی در خودرو، موتور سیکلت، کامیون و… نصب می شود. برق این ردیاب از خودرو تامین می شود و دارای باتری داخلی پشتیان نیز هست. که در صورت قطع شدن برق خودرو می تواند از چند ساعت تا چند روز موقعیت خودرو را ارسال کند. این ردیاب با استفاده از ماهواه های جی پی اس GPS موقعیت خود را پیدا می کند. و با اینترنت سیمکارت موقعیت را به سرور ارسال می کند.

ردیابی خودرو

برای ردیابی خودرو اپلیکیشن اندروید یا IOS روی گوشی هوشمند نصب می شود و اطلاعات کامل خودرو را برای ما ارسال می کند. این نرم افزار بر خلاف نرم افزار های موجود در ایران که هیچ گونه بروزرسانی ندارند به صورت دائمی بروزرسانی شده و امکانات جدید به برنامه اضافه می شود. همچنین در صورت عدم دسترسی به نرم افزار می توان با دستورهای جامع و کامل SMS از همه امکانات این ردیاب خودرو استفاده کرد


ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی جیپیران بدون نیاز به سیم کشی اضافه روی خودرو های شخصی، کانتینر ها، محموله ها و … نصب می شود. و امکان ردیابی آنلاین از طریق ماهواره های جی پی اس GPS را فراهم می کند. ردیاب آهنربایی با استفاده از باتری داخلی می توانند با یک بار شارژ شدن، از یک ماه تا یک سال به صورت آنلاین موقعیت خود را ارسال کنند. همچنین برای ذخیره باتری ردیاب و طولانی تر شدن مدت زمان ردیابی می توان با استفاده از برنامه قدرتمند فارسی این ردیاب ها را زمانبندی کرد، که در این صورت ردیاب موقعیت خود را در زمان های تعیین شده ارسال می کند و بقیه زمان ها به حالت خواب می رود.

ردیاب مخفی

مزیت ردیاب آهنربایی جیپیران این است که می توان آن را به صورت مخفی در خودرو جاگذاری و در صورت نیاز آن را روشن کرد. این ردیاب دارای هیچ گونه سیم کشی نیست و سارقان به هیچ وجه نمی توانند این ردیاب را پیدا کنند. از ردیاب آهنربایی به عنوان ردیاب پشتیبان در خودرو های شخصی، ردیابی محموله های ترانزیتی، ردیابی کندوی زنبور عسل و… استفاده می شود. همچنین این ردیاب را می توان روی سطوح چوبی، پلاستیکی و شیشه های نیز نصب کرد.


ردیاب شخصی

ردیاب شخصی جیپیران برای ردیابی افراد سالمند، کودکان و حتی حیوانات خانگی استفاده می شود. این ردیاب ها با استفاده از ماهواره های جی پی اس (GPS) موقعیت خود را پیدا می کند. و با اینترنت سیمکارت اطلاعات خود را به سرور ارسال می کند. این اطلاعات روی نرم افزار فارسی جیپیران قابل مشاهده است. این نرم افزار روی گوشی های اندروید و IOS قابل نصب است. که اطلاعاتی از جمله موقعیت دقیق اشخاص، مسیرهای پیموده شده، سرعت حرکت و… را به ما ارائه می کند.

نرم افزار ردیابی

نرم افزار جیپیران دارای پشتیبانی دائمی و بروزرسانی های دائمی برای اضافه کردن کاربردهای جدید ردیابی است. همچنین از طریق سامانه ردیابی که از طریق مرورگرهای اینترنت قابل دسترسی است. و گزارش های متعددی را در قابل Excel ارائه می کند. ردیاب شخصی دارای سیستم درخواست کمک می باشد به طوری که شخص هنگام درخواست کمک می تواند دکمه روی ردیاب را فشار داده و ردیاب با شماره های تعریف شده تماس می گیرد. و ضمن ارسال موقعیت فعلی شخص، از طریق تماس تلفنی قادر به شنود محیط اطرف شده و نسبت به کمک شخص اقدام می کند. ردیاب شخصی را می توان در کوله پشتی کودک یا در لباس افراد سالمند جاسازی کرده و در صورت لزوم با شخص تماس گرفت. و یا حتی بدون اطلاع شخص صدای محیط شنود کرد.

بهترین ردیاب خودرو

آذر ردیاب

/ 0 نظر / 17 بازدید