ردیاب شخصی جیپیران برای ردیابی افراد سالمند

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی جیپیران برای ردیابی افراد سالمند، کودکان و حتی حیوانات خانگی استفاده می شود. این ردیاب ها با استفاده از ماهواره های جی پی اس (GPS) موقعیت خود را پیدا می کند. و با اینترنت سیمکارت اطلاعات خود را به سرور ارسال می کند. این اطلاعات روی نرم افزار فارسی جیپیران قابل مشاهده است. این نرم افزار روی گوشی های اندروید و IOS قابل نصب است. که اطلاعاتی از جمله موقعیت دقیق اشخاص، مسیرهای پیموده شده، سرعت حرکت و… را به ما ارائه می کند.

نرم افزار ردیابی

نرم افزار جیپیران دارای پشتیبانی دائمی و بروزرسانی های دائمی برای اضافه کردن کاربردهای جدید ردیابی است. همچنین از طریق سامانه ردیابی که از طریق مرورگرهای اینترنت قابل دسترسی است. و گزارش های متعددی را در قابل Excel ارائه می کند. ردیاب شخصی دارای سیستم درخواست کمک می باشد به طوری که شخص هنگام درخواست کمک می تواند دکمه روی ردیاب را فشار داده و ردیاب با شماره های تعریف شده تماس می گیرد. و ضمن ارسال موقعیت فعلی شخص، از طریق تماس تلفنی قادر به شنود محیط اطرف شده و نسبت به کمک شخص اقدام می کند. ردیاب شخصی را می توان در کوله پشتی کودک یا در لباس افراد سالمند جاسازی کرده و در صورت لزوم با شخص تماس گرفت. و یا حتی بدون اطلاع شخص صدای محیط شنود کرد.


قیمت دستگاه ردیاب ردیاب شخصی بسیار کوچک ارزانترین ردیاب شخصی ردیاب شخصی مخفی کوچکترین ردیاب شخصی خرید ردیاب جاسوسی ردیاب شخصی افرا ردیاب شخصی ارزانردیاب ردیاب GPS ردیاب جی پی اس ردیاب حیوانات ردیاب شخصی ردیاب کودکان ردیاب مدرسه


ردیاب شخصی GP025


ردیاب شخصی ردیاب جاسوسی ردیاب همسر ردیاب مخفی شنود صدای منزل ردیاب سالمندان ردیاب ردیاب افراد

ردیاب شخصی GP026

قیمت :900000 تومان

/ 0 نظر / 15 بازدید