ردیاب آهنربایی جیپیران بهترین ردیاب آهنربایی GPS

ردیاب آهنربایی


ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی جیپیران بدون نیاز به سیم کشی اضافه روی خودرو های شخصی، کانتینر ها، محموله ها و … نصب می شود. و امکان ردیابی آنلاین از طریق ماهواره های جی پی اس GPS را فراهم می کند. ردیاب آهنربایی با استفاده از باتری داخلی می توانند با یک بار شارژ شدن، از یک ماه تا یک سال به صورت آنلاین موقعیت خود را ارسال کنند. همچنین برای ذخیره باتری ردیاب و طولانی تر شدن مدت زمان ردیابی می توان با استفاده از برنامه قدرتمند فارسی این ردیاب ها را زمانبندی کرد، که در این صورت ردیاب موقعیت خود را در زمان های تعیین شده ارسال می کند و بقیه زمان ها به حالت خواب می رود.

ردیاب مخفی

مزیت ردیاب آهنربایی جیپیران این است که می توان آن را به صورت مخفی در خودرو جاگذاری و در صورت نیاز آن را روشن کرد. این ردیاب دارای هیچ گونه سیم کشی نیست و سارقان به هیچ وجه نمی توانند این ردیاب را پیدا کنند. از ردیاب آهنربایی به عنوان ردیاب پشتیبان در خودرو های شخصی، ردیابی محموله های ترانزیتی، ردیابی کندوی زنبور عسل و… استفاده می شود. همچنین این ردیاب را می توان روی سطوح چوبی، پلاستیکی و شیشه های نیز نصب کرد.

ردیاب ردیاب GPS ردیاب آهنربایی ردیاب جی پی اس ردیاب خودرو ردیابی ماشینردیاب ردیاب GPS ردیاب آهن ربایی ردیاب جی پی اس ردیاب خودرو ردیابی ماشین
ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی GP023

ردیاب خودرو آهنربایی GP023 A-ردیاب مخفی-ردیاب مغناطیسی


ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی GP023A

تومان1,750,000


منبع: https://www.gpran.com/

/ 0 نظر / 13 بازدید